ul. Wałowa 4 lok. 5, 26-610 Radom

O kancelarii

KANCELARIA ROZWODOWA ADWOKAT MONIKI SKROK to kancelaria adwokacka, która koncentruje swoją praktykę na sprawach rodzinnych takich jak m.in. sprawy o rozwód, separację,  alimenty, kontakty z dzieckiem, władzę rodzicielską, podział majątku po rozwodzie, ustanowienie rozdzielności majątkowej,  jak również na sprawach karnych związanych z rodziną – sprawy o znęcanie, niealimentację, przestępstwa na tle seksualnym, przywłaszczenie wspólnego mienia. Powstała z zamiłowania do niesienia pomocy innym i bogatego doświadczenia zawodowego i życiowego adw. Moniki Skrok.

W Kancelarii Rozwodowej adwokat Moniki Skrok skupiamy się na konkretnej specjalizacji – sprawach rodzinnych. Dzięki poświęceniu się tej konkretnej dziedzinie prawa jesteśmy w stanie zapewnić Państwu najwyższą jakość usług. Nasza kancelaria gwarantuje indywidualne podejście do każdego problemu oraz dostosowanie obsługi do Państwa potrzeb. Rozumiemy, że sprawy rodzinne, szczególnie o rozwód są dla Państwa dużym przeżyciem, dlatego naszym głównym celem jest zapewnienie Państwu profesjonalnej pomocy prawnej, w atmosferze uprzejmości i pełnego zrozumienia dla trudnej sytuacji, w której Państwo się znaleźliście. Posiadamy bogate doświadczenie zawodowe w prowadzeniu spraw rodzinnych, a także związanych z nimi spraw majątkowych i karnych.

Wyznajemy wartości takie jak rzetelna praca, zaangażowanie, troska o klienta, bezpieczeństwo, zaufanie i długofalowe relacje.   Rozumiemy też, że dla naszego Klienta jego sprawa jest zawsze najważniejsza. Dlatego też do każdej sprawy podchodzimy dokładnie w ten sam sposób – rzetelnie i z pełnym zaangażowaniem.

Wiemy również o tym, że pomoc w radzeniu sobie z doświadczaniem trudnych emocji jest jedną z ważniejszych umiejętności w sprawach rozwodowych, dlatego też Kancelaria Rozwodowa adwokat Moniki Skrok współpracuje z doświadczonymi psychologami, którzy wraz z adw. Moniką Skrok pomogą Państwu przebrnąć przez tak trudny proces, jakim jest rozwód. W cenie prowadzenia sprawy rozwodowej w naszej Kancelarii otrzymacie Państwo bezpłatnie jedną konsultację u doświadczonego psychologa.

ADWOKAT MONIKA SKROK

Tytuł zawodowy adwokata uzyskała po odbyciu aplikacji adwokackiej przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie. Aktualnie członek Okręgowej Rady Adwokackiej w Radomiu.

Posiada 9 letnie doświadczenie zawodowe zdobywane od początku aplikacji adwokackiej u boku znakomitych adwokatów specjalizujących się w sprawach rozwodowych, karnych i majątkowych w Radomiu i Warszawie. Zajmowała się także obsługą prawną polskiej grupy kapitałowej z branży IT i szkoleniowej w Warszawie. Obecnie prowadzi własną kancelarię specjalizującą się w sprawach rodzinnych.

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Marii – Curie Skłodowskiej w Lublinie. Zdobywczyni III miejsca w Ogólnopolskim Konkursie Krasomówczym.

Specjalizuje się w sprawach rozwodowych i szeroko rozumianych sprawach rodzinnych takich jak sprawy o alimenty, ustalenie kontaktów z małoletnimi dziećmi, pozbawienie lub ograniczenie władzy rodzicielskiej, ustalenie lub zaprzeczenie ojcostwa. Zajmuje się także sprawami majątkowymi takimi jak podział majątku wspólnego małżonków, czy też ustanowienie rozdzielności majątkowej.  Specjalizuje się także w sprawach karnych, szczególnie tych, które dotykają dobra rodziny – sprawy o znęcanie fizyczne i psychiczne, przestępstwa na tle seksualnym, przestępstwo niealimentacji.  
Posiada duże doświadczenie w prowadzeniu spraw sądowych oraz negocjacji na etapie przedsądowym.

Prywatnie żona i mama. Pasjonatka Włoch i włoskiej kuchni.

0
pomyślnie zakończonych spraw
0
lat doświadczenia
7-1.jpg (Demo)
Masz Pytanie?​
Zapraszamy do kontaktu z Kancelarią