ul. Wałowa 4 lok. 5, 26-610 Radom

Rozwód – dlaczego adwokat jest Ci potrzebny?

rozwod

Decyzja o rozwodzie jest zawsze bardzo trudna. Rozpadowi rodziny towarzyszy ogrom emocji, takich jak stres czy smutek. Rozgoryczenie, złość i żal do byłego partnera są często tak silne, że zaburzają możliwość podejmowania dobrych decyzji, a zawiłość przepisów prawa dodatkowo komplikuje sprawę.

Liczne formalności prawne są nieodłącznym elementem sprawy o rozwód. Osobie zaangażowanej emocjonalnie we własną sprawę, zazwyczaj niezwykle trudno jest się w tym wszystkim odnaleźć.

Warto wtedy pomyśleć o skorzystaniu z pomocy adwokata specjalizującego się w sprawach o rozwód. Adwokat znacznie ułatwi Państwu przejście przez ten trudny czas, dbając o Państwa interesy oraz przygotowując Państwa do stresującej rozprawy sądowej.

Trzeba bowiem pamiętać o tym, że wygrana w Sądzie zależy w głównej mierze od dowodów i sposobu ich przedstawienia na sali sądowej. Świadkami w sprawie o rozwód zazwyczaj są osoby z kręgu rodzinnego i towarzyskiego rozwodzących się małżonków, które również są zaangażowane emocjonalnie w toczącą się sprawę i które mogą przedstawiać losy państwa małżeństwa przed Sądem inaczej, niż było to w rzeczywistości.

Adwokat posiada niezwykle cenne umiejętności, które pozwalają na wydobycie prawdy od świadków oraz przeciwnika procesowego i ukazanie jej Sądowi.

Przede wszystkim jednak adwokat posiada wiedzę prawniczą, dzięki której w sprawie o rozwód jest gwarantem bezpieczeństwa, dbałości o to, aby alimenty były zasądzone w oczekiwanej przez Państwa wysokości, a kontakty małżonków z dziećmi zostały uregulowane zgodnie z dobrem najmłodszych i odpowiednio do Państwa potrzeb.

Wsparcie prawne adwokata w sprawie o rozwód jest niezwykle ważne, gdyż pozwoli Państwu przebrnąć przez trudny proces rozwodowy ze spokojem i mniejszym ładunkiem emocji. Dzięki powierzeniu sprawy o rozwód adwokatowi zyskacie Państwo pewność, że Państwa sprawa zostanie przeprowadzona profesjonalnie i rzetelnie, z dbałością o każdy szczegół.

Jeśli nadal zastanawiasz się czy potrzebujesz pomocy adwokata w swojej sprawie o rozwód zapraszamy do kontaktu.

Kancelaria Rozwodowa Adwokat Monika Skrok w mieście Radom udzieli Państwu porady prawnej oraz poprowadzi Państwa sprawę o rozwód z najwyższą starannością i przy zachowaniu pełnej poufności.